SWITCH DETECTOR 10MA 5V SPDT THT V/T - ESE-24MV1T
- Marka: UTC
- Ürün Kodu: ESE-24MV1T
- Stok Durumu: Stokta
₺43.71
- Vergisiz Fiyat: ₺36.42
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Dedektör Siviçler |
| Üretici Firma | PANASONIC(APAC) |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | ESE24 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Devre | SPDT |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 10 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 5 V |
| Hareket Mesafesi | 6.1 mm |
| Aktüatör Tipi | Angled Toggle (Detector) |
| Bağlantı Stili | Gull Wing |
| Çalıştırma Kuvveti | 35 gF |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |
Etiketler: SWITCH DETECTOR 10MA 5V SPDT THT V/T - ESE-24MV1T, ESE-24MV1T, Siviçler ve Anahtarlar

