CAP.EL.33uF 35V 6.3x5.4 105C 2000H AEC-Q200 SMT - CD035M330E5APKKKV00A
- Marka: SUSCON
- Ürün Kodu: CD035M330E5APKKKV00A
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | SUSCON |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | CD |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 33 uF |
| Voltaj Değeri | 35 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 230 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 2000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | 6.3 mm |
| Uzunluk | 5.4 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler: CAP.EL.33uF 35V 6.3x5.4 105C 2000H AEC-Q200 SMT - CD035M330E5APKKKV00A, CD035M330E5APKKKV00A, Kapasitörler