CAP.EL.2200uF 40V AXIAL - AX040Q222335PE99S00A
Ürün Detayları
KategoriAlüminyum Kapasitörler
Üretici FirmaSUSCON
Paket TipiBOX
Ürün Durumu-
RoHS DurumuRoHS Belgeli
Kapasitör TipiElectrolytic
SerilerAX
Montaj TipiTHT
Kılıf / KasaAxial
Kapasitans2200 uF
Voltaj Değeri40 VDC
Tolerans-10 % +30 %
Bacak AralığıNone
Bacak FormuN/A
Dalgalanma Akımı12.7 A
ESR @ Frekansı41 m Ohms
Empedans @ FrekansıN/A
Kullanım Ömrü @ Sıcaklık2000 Hrs @ 150 °C
UygulamalarAutomotive(AEC-Q200)
Çap21 mm
Uzunluk35 mm
GenişlikN/A
YükseklikN/A
Çalışma Sıcaklığı-55 °C ~ +150 °C
PolarizasyonPolar
ÖzelliklerN/A
Etiketler: CAP.EL.2200uF 40V AXIAL - AX040Q222335PE99S00A, AX040Q222335PE99S00A, Kapasitörler