CAP.EL.10uF 35V 5x6 5MM 105C L.ESR 5000H - CKL035M100D06PE99V00R
Ürün Detayları
KategoriAlüminyum Kapasitörler
Üretici FirmaSUSCON
Paket TipiTAPE&REEL
Ürün Durumu-
RoHS DurumuRoHS Belgeli
Kapasitör TipiElectrolytic
SerilerCKL
Montaj TipiSMT
Kılıf / KasaRadial
Kapasitans10 uF
Voltaj Değeri35 VDC
Tolerans±20 %
Bacak AralığıNone
Bacak FormuN/A
Dalgalanma Akımı155 mA
ESR @ FrekansıN/A
Empedans @ Frekansı800 m Ohms @ 100 kHz
Kullanım Ömrü @ Sıcaklık5000 Hrs @ 105 °C
UygulamalarGeneral Purpose
Çap5 mm
Uzunluk6 mm
GenişlikN/A
YükseklikN/A
Çalışma Sıcaklığı-40 °C ~ +105 °C
PolarizasyonPolar
ÖzelliklerN/A
Etiketler: CAP.EL.10uF 35V 5x6 5MM 105C L.ESR 5000H - CKL035M100D06PE99V00R, CKL035M100D06PE99V00R, Kapasitörler