MLCC (3216) 1206 100nF 25VDC ±10% X7R - CL31B104KACNBNC
- Marka: SUNLORD
- Ürün Kodu: CL31B104KACNBNC
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺5.60
- Vergisiz Fiyat: ₺4.67
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | SAMSUNG |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 1206 (3216 Metric) |
| Kapasitans | 100 nF |
| Voltaj Değeri | 25 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 0.85 mm |
| Dielektrik Malzeme | X7R |
| Uygulamalar | Array |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler: MLCC (3216) 1206 100nF 25VDC ±10% X7R - CL31B104KACNBNC, CL31B104KACNBNC, Kapasitörler
