INDUCTOR FIXED 1210 330uH 40mA SMD - NLV32T-331J-PF
- Marka: STM (THOMSON)
- Ürün Kodu: NLV32T-331J-PF
- Stok Durumu: Stokta
₺6.13
- Vergisiz Fiyat: ₺5.11
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | TDK |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | NLV |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 1210 (3225 Metric) |
| İndüktans | 330 uH |
| Pin Aralığı | None |
| Tolerans | ±5 % |
| Akım Değeri | 40 mA |
| Akım - Doygunluk (Isat) | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 34 Ohms |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 2.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Teknoloji | Wire Wound |
| Koruma / Ekranlama | Unshielded |
Etiketler: INDUCTOR FIXED 1210 330uH 40mA SMD - NLV32T-331J-PF, NLV32T-331J-PF, İndüktörler
