CMC 800MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200 - ACT32P-102-2P-TL01
- Marka: STM (THOMSON)
- Ürün Kodu: ACT32P-102-2P-TL01
- Stok Durumu: Stokta
₺75.94
- Vergisiz Fiyat: ₺63.28
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Ortak Mod Bobinler |
| Üretici Firma | TDK |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | ACT |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Non Standard |
| Pin Aralığı | None |
| Teknoloji | Wire Wound |
| Koruma / Ekranlama | Unshielded |
| Filtre Tipi | Power Line Filter |
| Number of Lines | 2 |
| İndüktans | None |
| Empedans | 1 k Ohms |
| Akım | 800 mA |
| Tolerans | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 150 m Ohms |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 3.9 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 2.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler: CMC 800MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200 - ACT32P-102-2P-TL01, ACT32P-102-2P-TL01, İndüktörler

