CHOKE COMMON MODE CMC 11UH 250MA 2LN SMD AEC-Q200 - ACT45B-110-2P-TL003
- Marka: STM (THOMSON)
- Ürün Kodu: ACT45B-110-2P-TL003
- Stok Durumu: Stokta
₺30.04
- Vergisiz Fiyat: ₺25.03
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Ortak Mod Bobinler |
| Üretici Firma | TDK |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | ACT |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Non Standard |
| Pin Aralığı | None |
| Teknoloji | Wire Wound |
| Koruma / Ekranlama | Unshielded |
| Filtre Tipi | Power Line Filter |
| Number of Lines | 2 |
| İndüktans | 11 uH |
| Empedans | 600 Ohms |
| Akım | 250 mA |
| Tolerans | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 600 m Ohms |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 4.5 mm |
| Genişlik | 3.2 mm |
| Yükseklik | 3 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
Etiketler: CHOKE COMMON MODE CMC 11UH 250MA 2LN SMD AEC-Q200 - ACT45B-110-2P-TL003, ACT45B-110-2P-TL003, İndüktörler
