SPEAKER 8R 0.5W 82DB 36X5MM - ESP36-2A-60J-R-150
- Marka: NXP
- Ürün Kodu: ESP36-2A-60J-R-150
- Stok Durumu: Stokta
₺68.25
- Vergisiz Fiyat: ₺56.88
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Hoparlörler |
| Üretici Firma | SANCO |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Teknoloji | Magnetic |
| Montaj Tipi | Free |
| Empedans | 8 Ohms |
| Frekans | 100 Hz-3 kHz |
| Ses Basınç Seviyesi | 82 dB |
| Nominal Güç | 500 mW |
| Maksimum Güç | 1 W |
| Seriler | ESP |
| Çap | 30 mm |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 5 mm |
Etiketler: SPEAKER 8R 0.5W 82DB 36X5MM - ESP36-2A-60J-R-150, ESP36-2A-60J-R-150, Ses Ürünleri

