IC-75451 DUAL PERIPHERAL DRVR DIP8 TI
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: SN75451BP
- Stok Durumu: Stokta
₺29.30
- Vergisiz Fiyat: ₺24.42
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Buffer, Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 |
| Lojik Tipi | Peripheral Driver |
| Çıkış Tipi | Open Collector |
| Buffer Sayısı | 2 |
| Besleme Voltajı | 4.75 to 5.25 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek) | 100 uA |
| Çıkış Akımı (Düşük) | 300 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Dual-Peripheral Drivers for High-Current, High-Speed Switching |
Etiketler: IC-75451 DUAL PERIPHERAL DRVR DIP8 TI, SN75451BP

