IC-74HCT30 SMD TI
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: CD74HCT30M
- Stok Durumu: Stokta
₺54.45
- Vergisiz Fiyat: ₺45.37
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Gate/Inverter Tipi | NAND Gate |
| Girişler | 8 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 4 mA, 4 mA |
| Çalışma Akımı | 2 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | High Speed CMOS Logic 8-Input NAND Gate |
Etiketler: IC-74HCT30 SMD TI, CD74HCT30M

