IC-74HC244 BUFF/DVR TRI-ST DUAL 20TSSOP TI - SN74HC244PWR
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: SN74HC244PWR
- Stok Durumu: Stokta
₺14.61
- Vergisiz Fiyat: ₺12.18
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Buffer, Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP20 |
| Lojik Tipi | Buffer, Non-Inverting |
| Çıkış Tipi | Push-Pull |
| Buffer Sayısı | 8 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek) | 7.8 mA |
| Çıkış Akımı (Düşük) | 7.8 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Octal Buffers and Line Drivers with 3-State Outputs |
Etiketler: IC-74HC244 BUFF/DVR TRI-ST DUAL 20TSSOP TI - SN74HC244PWR, SN74HC244PWR, Logic Entegreler

