IC-74ALS04BNSR INVERTER IC 6CHANNEL SOP14
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: SN74ALS04BNSR
- Stok Durumu: Stokta
₺42.38
- Vergisiz Fiyat: ₺35.32
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Gate/Inverter Tipi | Inverter |
| Girişler | N/A |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 400 uA, 8 mA |
| Çalışma Akımı | 1.1 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Hex Inverters |
Etiketler: IC-74ALS04BNSR INVERTER IC 6CHANNEL SOP14, SN74ALS04BNSR

