IC-74 GATE AND 4CH 2-INP 14SOIC
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: SN74HCS08DR
- Stok Durumu: Stokta
₺14.86
- Vergisiz Fiyat: ₺12.39
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Gate/Inverter Tipi | AND Gate |
| Girişler | 2 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 7.8 mA, 7.8 mA |
| Çalışma Akımı | 2 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Quadruple 2-Input AND Gates with Schmitt-Trigger Inputs |
Etiketler: IC-74 GATE AND 4CH 2-INP 14SOIC, SN74HCS08DR

