IC-6731 DIGITAL ISOLATOR GENERAL-PURPOSE, TRIPLE-C
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: ISO6731DWR
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺93.30
- Vergisiz Fiyat: ₺77.75
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Digital Izolatör Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16W |
| İzolasyon Voltajı | 5000 VRMS |
| Sinyal Hızı | 50 Mbps |
| Besleme Voltajı | 2.25 to 5.5 V |
| Besleme Akımı | N/A |
| Kanal Sayısı | 3 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | General-Purpose Triple-Channel Digital Isolator with Robust EMC |
Etiketler: IC-6731 DIGITAL ISOLATOR GENERAL-PURPOSE, TRIPLE-C, ISO6731DWR

