IC-65HVD75D TXRX RS485 3.3V LP SOIC8 - SN65HVD75DR
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: SN65HVD75DR
- Stok Durumu: Stokta
₺81.25
- Vergisiz Fiyat: ₺67.71
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Fonksiyon | Transceiver |
| Besleme Voltajı | 3 to 3.6 V |
| Besleme Akımı (Maks) | 950 uA |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 1/1 |
| Veri Hızı | 20 Mbps |
| Protokol | RS422, RS485 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 3.3V Supply RS-485 with IEC ESD Protection |
Etiketler: IC-65HVD75D TXRX RS485 3.3V LP SOIC8 - SN65HVD75DR, SN65HVD75DR, Interface Entegreleri

