IC-62810 REG BUCK 6V 4A 2MM X 3MM QFN - TPS62810QWRWYRQ1
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: TPS62810QWRWYRQ1
- Stok Durumu: Stokta
₺79.94
- Vergisiz Fiyat: ₺66.61
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VQFN9 HR |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 2.75 to 6 V |
| Çıkış Voltajı | 0.6 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı | 4 A |
| Anahtarlama Frekansı | 1.8 to 4 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 2.75V to 6V Adjustable-Frequency Step-Down Converter |
Etiketler: IC-62810 REG BUCK 6V 4A 2MM X 3MM QFN - TPS62810QWRWYRQ1, TPS62810QWRWYRQ1, Güç Entegreleri

