IC-6214 BUCK SWITCHING REGULATOR 2A 0.9W 16QFN - TPS62140RGTR
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: TPS62140RGTR
- Stok Durumu: Stokta
₺42.89
- Vergisiz Fiyat: ₺35.74
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | QFN16 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 3 to 17 V |
| Çıkış Voltajı | 0.9 to 6 V |
| Çıkış Akımı | 2 A |
| Anahtarlama Frekansı | 2.5 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 3V to 17V 2A Step-Down Converter |
Etiketler: IC-6214 BUCK SWITCHING REGULATOR 2A 0.9W 16QFN - TPS62140RGTR, TPS62140RGTR, Güç Entegreleri

