IC-62133 REG BUCK 5V 3A 2.5MHZ SMT 16QFN - TPS62133RGTR
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: TPS62133RGTR
- Stok Durumu: Stokta
₺71.01
- Vergisiz Fiyat: ₺59.17
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VQFN16 |
| Çıkış Tipi | Fixed |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 3 to 17 V |
| Çıkış Voltajı | 5 V |
| Çıkış Akımı | 3 A |
| Anahtarlama Frekansı | 2.5 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 3V to 17V, 3A Step-Down Converter |
Etiketler: IC-62133 REG BUCK 5V 3A 2.5MHZ SMT 16QFN - TPS62133RGTR, TPS62133RGTR, Güç Entegreleri

