IC-5916 LED DRIVER 0.12A SOIC16
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: TLC5916IDR
- Stok Durumu: Stokta
₺51.62
- Vergisiz Fiyat: ₺43.02
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED Display Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Sürücü Tipi | IC-LED Driver |
| Besleme Voltajı | 3 to 5.5 V |
| Çıkış Voltajı | 20 V |
| Çıkış Akımı | 120 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 8 Channel Constant Current LED Sink Drivers |
Etiketler: IC-5916 LED DRIVER 0.12A SOIC16, TLC5916IDR

