IC-562200 REGULATOR BUCK ADJ 7V 2A SYNC SOT-23-6 - TPS562200DDCR
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: TPS562200DDCR
- Stok Durumu: Stokta
₺15.60
- Vergisiz Fiyat: ₺13.00
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSOT23-6 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 4.5 to 17 V |
| Çıkış Voltajı | 0.765 to 7 V |
| Çıkış Akımı | 2 A |
| Anahtarlama Frekansı | 650 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 4.5V to 17V Input, 2A, 3A Synchronous Step-Down Voltage Regulator |
Etiketler: IC-562200 REGULATOR BUCK ADJ 7V 2A SYNC SOT-23-6 - TPS562200DDCR, TPS562200DDCR, Güç Entegreleri

