IC-556 OSC TIMER DUAL 100KHZ 14-SOIC
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: NE556DR
- Stok Durumu: Stokta
₺12.35
- Vergisiz Fiyat: ₺10.29
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Programlanabilir Zamanlayıcı ve Osilatör Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Fonksiyon | Timer |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 16 V |
| Besleme Akımı | 20 mA |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Frekans | 100 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Dual Precision Timers |
Etiketler: IC-556 OSC TIMER DUAL 100KHZ 14-SOIC, NE556DR

