IC-555 360µA 2.1MHz 8-SOIC - TLC555IDR
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: TLC555IDR
- Stok Durumu: Stokta
₺18.52
- Vergisiz Fiyat: ₺15.43
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Programlanabilir Zamanlayıcı ve Osilatör Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Fonksiyon | Timer/Oscillator |
| Besleme Voltajı | 3 to 15 V |
| Besleme Akımı | 360 uA |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Frekans | 2.1 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | LinCMOS Timer |
Etiketler: IC-555 360µA 2.1MHz 8-SOIC - TLC555IDR, TLC555IDR, Zamanlama Entegreleri

