IC-548 POWER AMPLIFIER 1 CIRCUIT TO-263-7
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: OPA548FKTWT
- Stok Durumu: Stokta
₺1,105.13
- Vergisiz Fiyat: ₺920.94
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-7 |
| Amplifikatör Tipi | Power Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 1 Channel |
| Bant Genişliği | 1 MHz |
| Besleme Voltajı | 8 to 60 V, ±4 to 30 V |
| Besleme Akımı | 17 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 2 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | High Voltage, High Current Operational Amplifier |
Etiketler: IC-548 POWER AMPLIFIER 1 CIRCUIT TO-263-7, OPA548FKTWT
