IC-5010 REG BUCK ADJ 1A 14HTSSOP - LM5010AMHX/NOPB
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: LM5010AMHX/NOPB
- Stok Durumu: Stokta
₺132.88
- Vergisiz Fiyat: ₺110.73
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | HTSSOP14 |
| Giriş Voltajı | 6 to 70 V |
| Çıkış Voltajı | 2.5 to 70 V |
| Çıkış Akımı | 1 A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
Etiketler: IC-5010 REG BUCK ADJ 1A 14HTSSOP - LM5010AMHX/NOPB, LM5010AMHX/NOPB, Güç Entegreleri
