IC-4755 AMP CLASS AB STER 11W TO263-9 - LM4755TSX/NOPB
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: LM4755TSX/NOPB
- Stok Durumu: Stokta
₺87.57
- Vergisiz Fiyat: ₺72.97
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Ses Amplifikatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-9 |
| Sınıf | Class AB |
| Kanal Tipi | 2-Channel (Stereo) |
| Çıkış Gücü | 11 W |
| Yük Empedansı | 4 Ohms |
| Besleme Voltajı | 9 to 32 V |
| Bant Genişliği | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +80 °C |
| Özellikler | Stereo 11 W Audio Power Amplifier with Mute |
Etiketler: IC-4755 AMP CLASS AB STER 11W TO263-9 - LM4755TSX/NOPB, LM4755TSX/NOPB, Lineer Entegreler

