IC-4541 CMOS PROG.TIMER WITH RC-OSCILL.DIP14 TI
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: CD4541BE
- Stok Durumu: Stokta
₺18.28
- Vergisiz Fiyat: ₺15.24
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Programlanabilir Zamanlayıcı ve Osilatör Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP14 |
| Fonksiyon | Timer |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Besleme Akımı | 300 uA |
| Güç Tüketimi | 100 mW |
| Frekans | 100 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | CMOS Programmable Timer |
Etiketler: IC-4541 CMOS PROG.TIMER WITH RC-OSCILL.DIP14 TI, CD4541BE
