IC-4538 DUAL PREC MULTIVIB SMD16 SOIC
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: CD14538BM96
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺15.68
- Vergisiz Fiyat: ₺13.07
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Multivibratörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Lojik Tipi | Monostable |
| Bağımsız Devreler | 2 |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 6.8 mA, 6.8 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | CMOS Dual Precision Monostable Multivibrator |
Etiketler: IC-4538 DUAL PREC MULTIVIB SMD16 SOIC, CD14538BM96

