IC-4520 CMOS DUAL SYNCHRO.BINARY UP COU SOIC16
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: CD4520BM96
- Stok Durumu: Stokta
₺18.28
- Vergisiz Fiyat: ₺15.23
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Counter ve Dividers Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Sayım Hızı | 8 MHz |
| Bit Sayısı | 4 Bit |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Tetikleme Tipi | Positive, Negative |
| Zamanlama | Synchronous |
| Sıfırlama | Asynchronous |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | CMOS Dual Up Counter |
Etiketler: IC-4520 CMOS DUAL SYNCHRO.BINARY UP COU SOIC16, CD4520BM96

