IC-4512 CMOS 8CH DATA SELECTOR 16SOIC TI
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: CD4512BM96
- Stok Durumu: Stokta
₺13.65
- Vergisiz Fiyat: ₺11.37
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Signal Switches, Multiplexer, Decoder ve Encoder Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Lojik Tipi | Data Selector/Multiplexer |
| Devreler | 1 x 8:1 |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 6.8 mA, 6.8 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | CMOS 8 Channel Data Selector |
Etiketler: IC-4512 CMOS 8CH DATA SELECTOR 16SOIC TI, CD4512BM96

