IC-432E401 MCU 32BIT 1MB FLASH 128TQFP - MSP432E401YTPDTR
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: MSP432E401YTPDTR
- Stok Durumu: Stokta
₺967.91
- Vergisiz Fiyat: ₺806.59
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TQFP128 (14x14mm) |
| Besleme Voltajı | 1.14 to 3.63 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 120 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 1 MB |
| RAM Boyutu | 256 kB |
| I/O Sayısı | 90 |
| EEPROM Boyutu | 6 KB |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | SimpleLink Ethernet Microcontroller |
Etiketler: IC-432E401 MCU 32BIT 1MB FLASH 128TQFP - MSP432E401YTPDTR, MSP432E401YTPDTR, Embedded Entegreler

