IC-430FR6989 16BIT 128KB FRAM 100LQFP - MSP430FR6989IPZR
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: MSP430FR6989IPZR
- Stok Durumu: Stokta
₺508.88
- Vergisiz Fiyat: ₺424.07
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Embedded Hafıza Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP100 |
| Bellek Türü | FRAM |
| Bellek Boyutu | 128 Kbit |
| Bellek Düzeni | 128 K x 8 |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 3.6 V |
| Frekans | 16 MHz |
| Erişim Süresi | N/A |
| Arayüz | I2C, SPI, UART |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Mixed-Signal Microcontrollers |
Etiketler: IC-430FR6989 16BIT 128KB FRAM 100LQFP - MSP430FR6989IPZR, MSP430FR6989IPZR, Hafıza Entegreleri

