IC-430F6726 MCU 16BIT 128KB FLASH LQFP80 - MSP430F6726IPNR
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: MSP430F6726IPNR
- Stok Durumu: Stokta
₺221.29
- Vergisiz Fiyat: ₺184.41
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP80 (12x12mm) |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 16 Bit |
| Hız | 25 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 128 kB |
| RAM Boyutu | 8 kB |
| I/O Sayısı | 52 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | Mixed Signal Controller |
Etiketler: IC-430F6726 MCU 16BIT 128KB FLASH LQFP80 - MSP430F6726IPNR, MSP430F6726IPNR, Embedded Entegreler

