IC-4170 OPAMP GP 1.2MHZ RRO 14SOIC TI - OPA4170AIDR
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: OPA4170AIDR
- Stok Durumu: Stokta
₺111.38
- Vergisiz Fiyat: ₺92.82
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 4 Channels |
| Bant Genişliği | 1.2 MHz |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 5.5 V, ±1.35 to 2.75 V |
| Besleme Akımı | 110 uA |
| Giriş Ofset Voltajı | 250 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 36 V, Single Supply, SOT553, Low Power Operational Amplifiers Value Line Series |
Etiketler: IC-4170 OPAMP GP 1.2MHZ RRO 14SOIC TI - OPA4170AIDR, OPA4170AIDR, Lineer Entegreler

