IC-4073 CMOS DUAL 4-INPUT OR GATE DIP14 TI - CD4073BE
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: CD4073BE
- Stok Durumu: Stokta
₺26.42
- Vergisiz Fiyat: ₺22.02
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP14 |
| Gate/Inverter Tipi | AND Gate |
| Girişler | 3 |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 3.4 mA, 3.4 mA |
| Çalışma Akımı | 1 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | CMOS AND Gates Triple 3 Input |
Etiketler: IC-4073 CMOS DUAL 4-INPUT OR GATE DIP14 TI - CD4073BE, CD4073BE, Logic Entegreler
