IC-4069 INVERTER CIRCUITS SOIC14 TI
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: CD4069UBM96
- Stok Durumu: Stokta
₺12.05
- Vergisiz Fiyat: ₺10.04
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Gate/Inverter Tipi | Inverter |
| Girişler | N/A |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 3.4 mA, 3.4 mA |
| Çalışma Akımı | 4 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | CMOS Hex Schmitt Trigger - High Voltage Type |
Etiketler: IC-4069 INVERTER CIRCUITS SOIC14 TI, CD4069UBM96

