IC-4050 CMOS HEX BUFFER/TTL DRIVER,NON INVER DIP16 - CD4050BE
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: CD4050BE
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺19.32
- Vergisiz Fiyat: ₺16.10
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Buffer, Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Lojik Tipi | Buffer, Hex Converter |
| Çıkış Tipi | Push-Pull |
| Buffer Sayısı | 6 |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek) | 8 mA |
| Çıkış Akımı (Düşük) | 48 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | CMOS Hex Buffer/Converters |
Etiketler: IC-4050 CMOS HEX BUFFER/TTL DRIVER, NON INVER DIP16 - CD4050BE, CD4050BE, Logic Entegreler

