IC-4040 CMOS ASYNCHRONOUS BINARY 12-BIT DIP16 TI - CD4040BE
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: CD4040BE
- Stok Durumu: Stokta
₺31.23
- Vergisiz Fiyat: ₺26.02
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Counter ve Dividers Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Sayım Hızı | 12 MHz |
| Bit Sayısı | 12 Bit |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Tetikleme Tipi | Negative Edge |
| Zamanlama | None |
| Sıfırlama | Asynchronous |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Ripple Carry Binary |
Etiketler: IC-4040 CMOS ASYNCHRONOUS BINARY 12-BIT DIP16 TI - CD4040BE, CD4040BE, Logic Entegreler

