IC-4023 CMOS TRIPLE 3-INPUT NAND GATE 14-SOIC
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: CD4023BM96
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺16.43
- Vergisiz Fiyat: ₺13.69
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Gate/Inverter Tipi | NAND Gate |
| Girişler | 3 |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 3.4 mA, 3.4 mA |
| Çalışma Akımı | 1 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | N/A |
Etiketler: IC-4023 CMOS TRIPLE 3-INPUT NAND GATE 14-SOIC, CD4023BM96

