IC-4022 OPAMP VFB 350MHZ 8MSOP - THS4022IDGNR
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: THS4022IDGNR
- Stok Durumu: Stokta
₺665.60
- Vergisiz Fiyat: ₺554.67
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | MSOP8 PP |
| Amplifikatör Tipi | Voltage Feedback Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 2 Channels |
| Bant Genişliği | 350 MHz |
| Besleme Voltajı | 9 to 32 V, ±4.5 to 16 V |
| Besleme Akımı | 7.8 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 500 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 350-MHz Low-Noise High-Speed Amplifiers |
Etiketler: IC-4022 OPAMP VFB 350MHZ 8MSOP - THS4022IDGNR, THS4022IDGNR, Lineer Entegreler

