IC-4020 CMOS ASYNCHRONOUS BINARY 14-BIT UP TI - CD4020BE
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: CD4020BE
- Stok Durumu: Stokta
₺28.43
- Vergisiz Fiyat: ₺23.69
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Counter ve Dividers Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Sayım Hızı | 24 MHz |
| Bit Sayısı | 14 Bit |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Tetikleme Tipi | Negative Edge |
| Zamanlama | None |
| Sıfırlama | Asynchronous |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Ripple Carry Binary |
Etiketler: IC-4020 CMOS ASYNCHRONOUS BINARY 14-BIT UP TI - CD4020BE, CD4020BE, Logic Entegreler

