IC-3940 REG LIN 3.3V 1A DDPAK/TO263-3 - LM3940IS-3.3
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: LM3940IS-3.3
- Stok Durumu: Stokta
₺180.49
- Vergisiz Fiyat: ₺150.41
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-3 (DDPAK) |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 4.5 to 5.5 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | N/A |
| Çıkış Voltajı | 3.3 V |
| Çıkış Akımı | 1 A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | LM3940 1A Low-Dropout Regulator for 5-V to 3.3-V Conversion |
Etiketler: IC-3940 REG LIN 3.3V 1A DDPAK/TO263-3 - LM3940IS-3.3, LM3940IS-3.3, Güç Entegreleri
