IC-38502 V.REG LDO 1.5A ADJ TO263-5 - LP38502TSX-ADJ/NOPB
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: LP38502TSX-ADJ/NOPB
- Stok Durumu: Stokta
₺138.87
- Vergisiz Fiyat: ₺115.72
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-5 (D2PAK) |
| Regülatör Tipi | Positive Adjustable |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 2.7 to 5.5 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | N/A |
| Çıkış Voltajı | 0.6 to 5 V |
| Çıkış Akımı | 1.5 A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 1.5A Flexcap Low-Dropout Linear Regulator for 2.7-V to 5.5-V Inputs |
Etiketler: IC-38502 V.REG LDO 1.5A ADJ TO263-5 - LP38502TSX-ADJ/NOPB, LP38502TSX-ADJ/NOPB, Güç Entegreleri

