DIODE SBR 400V 1A POWERDI 123 - SBR1A400P1-7
- Marka: SNTLUX
- Ürün Kodu: SBR1A400P1-7
- Stok Durumu: Stokta
₺30.12
- Vergisiz Fiyat: ₺25.10
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Super Barrier |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PowerDI123 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 1 A |
| Voltaj (VRRM) | 400 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 85 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
Etiketler: DIODE SBR 400V 1A POWERDI 123 - SBR1A400P1-7, SBR1A400P1-7, Diyotlar, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
