ŞARJLI PİL NI-MH AA 1.2V 2500MAH BLISTER 2Lİ - ŞARJLI PİL AA 2500MAH B2
- Marka: SMUN
- Ürün Kodu: ŞARJLI PİL AA 2500MAH B2
- Stok Durumu: Stokta
₺891.00
- Vergisiz Fiyat: ₺742.50
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Ni-Mh Piller |
| Üretici Firma | DURACELL |
| Paket Tipi | BLISTER |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Pil Tipi | Cylindrical |
| Hücre Boyutu | AA |
| Montaj Tipi | Button |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | 2500 mAh |
| Nominal Voltaj | 1.2 V |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 14.5 mm |
| Yükseklik | 50.5 mm |
Etiketler: ŞARJLI PİL NI-MH AA 1.2V 2500MAH BLISTER 2Lİ - ŞARJLI PİL AA 2500MAH B2, ŞARJLI PİL AA 2500MAH B2, Şarj Edilebilir Piller

