ALKALİN PİL BASIC 1.5V AAA BLISTER 4LÜ - BASIC ALKALİN PİL AAA B4
- Marka: SMUN
- Ürün Kodu: BASIC ALKALİN PİL AAA B4
- Stok Durumu: Stokta
₺187.11
- Vergisiz Fiyat: ₺155.93
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Alkalin Piller |
| Üretici Firma | DURACELL |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Pil Tipi | Cylindrical |
| Hücre Boyutu | AAA |
| Montaj Tipi | Button |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | N/A |
| Nominal Voltaj | 1.5 V |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 10.5 mm |
| Yükseklik | 44.5 mm |
Etiketler: ALKALİN PİL BASIC 1.5V AAA BLISTER 4LÜ - BASIC ALKALİN PİL AAA B4, BASIC ALKALİN PİL AAA B4, Şarj Edilemeyen Piller

