IC-3157 CMOS ANALOG SWITCH SPDT SC70-6 - SGM3157YC6/TR
- Marka: SG MICRO
- Ürün Kodu: SGM3157YC6/TR
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺2.59
- Vergisiz Fiyat: ₺2.16
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | SG MICRO |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SC70-6 |
| Anahtar Devresi | SPDT |
| İletim Direnci | 4.5 Ohms |
| Kanal Sayısı | N/A |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 5.5 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 4.5Ω Low Voltage SPDT Analog Switch in 6-Pin SC70 |
Etiketler: IC-3157 CMOS ANALOG SWITCH SPDT SC70-6 - SGM3157YC6/TR, SGM3157YC6/TR, Interface Entegreleri

