RELAY 30A 24VDC 1 Form A SPST-NO PCB TYPE 5PIN - JQX-15F-T90-1H-24VDC
- Marka: SEMTECH
- Ürün Kodu: JQX-15F-T90-1H-24VDC
- Stok Durumu: Stokta
₺61.72
- Vergisiz Fiyat: ₺51.43
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | QIANJI |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | JQX-15F |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 5 Pin |
| Kontak Formu | SPST-NO (1 Form A) |
| Kontak Akımı (Anma) | 30 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 24 V |
| Kontak Voltajı | 240 VAC/28 VDC |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | N/A |
| Bobin Direnci | 640 Ohms |
| Bobin Gücü | 900 mW |
| Uzunluk | 32.2 mm |
| Genişlik | 27 mm |
| Yükseklik | 20.4 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Kontak Malzemesi | Silver Alloy |
| Sertifikasyon | N/A |
Etiketler: RELAY 30A 24VDC 1 Form A SPST-NO PCB TYPE 5PIN - JQX-15F-T90-1H-24VDC, JQX-15F-T90-1H-24VDC, Röleler ve Röle Soketleri

