SCR 200V 250MA SOT23-3 - P0102BL 5AA4
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: P0102BL 5AA4
- Stok Durumu: Stokta
₺21.21
- Vergisiz Fiyat: ₺17.68
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Tristörler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Thyristor Standard SCRs |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| İletim Akımı (ITav) | 160 mA |
| RMS İletim (ITrms) | 250 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 36 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 6 mA |
| Voltaj (VRRM) | 200 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 800 mV |
| İletim Düşümü | 1.7 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Trr | N/A |
| Tq | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler: SCR 200V 250MA SOT23-3 - P0102BL 5AA4, P0102BL 5AA4, Tristörler

