CAP.EL.470uF 10V 8x11.5 3.5MM %20 105C - WB1A477M0811MPF
- Marka: SAMWHA
- Ürün Kodu: WB1A477M0811MPF
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | SAMWHA |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | WB |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 470 uF |
| Voltaj Değeri | 10 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 3.5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 760 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 3000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 8 mm |
| Uzunluk | 11.5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler: CAP.EL.470uF 10V 8x11.5 3.5MM %20 105C - WB1A477M0811MPF, WB1A477M0811MPF, Kapasitörler