CAP.EL.470uF 10V 8x11.5 3.5MM %20 105C - WB1A477M0811MPF
- Marka: SAMWHA
- Ürün Kodu: WB1A477M0811MPF
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺2.89
- Vergisiz Fiyat: ₺2.41
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | SAMWHA |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | WB |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 470 uF |
| Voltaj Değeri | 10 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 3.5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 760 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 3000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 8 mm |
| Uzunluk | 11.5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler: CAP.EL.470uF 10V 8x11.5 3.5MM %20 105C - WB1A477M0811MPF, WB1A477M0811MPF, Kapasitörler
